Żel korygujący z apteki

Nieestetyczne blizny powstałe na ciele w wyniku schorzeń czy nieszczęśliwych wypadków mogą co wrażliwszym osobom spędzać sen z powiek. Oferowane przez gabinety medycyny estetycznej zabiegi usuwające skórne niedoskonałości są często bardzo kosztowne i nie dla wszystkich osiągalne. Na szczęście zaawansowany rozwój nauk medycznych pozwolił na stworzenie i wprowadzenie na rynek preparatów, takich jak Veraderm żel, który pozwala na skuteczną walkę z problemem blizn.

Żel na wiele sytuacji

Veraderm żel na blizny (https://www.aptekagalen.pl/veraderm-zel-silikonowy-do-leczenia-blizn-14g) to wyrób medyczny, który z powodzeniem można nabyć w aptece. Zasada jego działania opiera się na silikonowej formule, która, wypełniając ubytek w skórze, tworzy na powstałej zmianie rodzaj nieprzepuszczalnego opatrunku. Dzięki temu żel Veraderm może być stosowany także na twarzy a po zastygnięciu można ukryć go pod makijażem. Przeprowadzone badania kliniczne wykazały wysoką skuteczność żelu Veraderm nie tylko w przypadku niewielkich ubytków. Produkt doskonale sprawdza się jako środek regenerujący dla skóry uszkodzonej w wyniku ostrych cięć, oparzeń, czy będących skutkiem przeprowadzonych na ciele operacji. Ogromna skuteczność potwierdzona została także w przypadku keloidów i bliznowców.

Nie tylko estetyka

Stosując wszelkie preparaty zakupione w aptece, należy bezwzględnie zapoznać się z dołączoną do nich ulotką informacyjną. Mimo tego, że żel na blizny wydawać by się mógł środkiem zdecydowanie o działaniu kosmetycznym, korygującym, nie można zapominać, iż powstał on w oparciu o wiedzę medyczną i w czasie jego stosowania należy pozostawać pod stałą kontrolą lekarską.