Ultra krem Cetaphil – wszystko co warto wiedzieć

Seria Cetaphil to sprawdzone, specjalistyczne dermokosmetyki, które można dobrać ze względu na konkretny problem związany ze skórą. Do wyboru są produkty z tej serii, dzięki którym można nawilżyć skórę, oczyścić, zregenerować skórę atopową, bądź też pielęgnować skórę niemowląt. Kiedy natomiast warto sięgnąć po Ultra krem Cetasphil – o tym można przeczytać w tym artykule.

Ultra krem Cetaphil – kiedy się sprawdza?

Jeśli potrzebne jest dogłębne, intensywne nawilżenie, warto wtedy wybrać Ultra krem Cetaphil. Krem ten działa nawet przez dwadzieścia cztery godziny, co potwierdzają przeprowadzone badania kliniczne. Zapewnia nie tylko nawilżenie, ale również uzupełnia lipidy, których skórze brakuje.

Ultra krem Cetaphil – jak stosować?

By sorzystać z Cetaphilu, należy nanieść niewielką ilość kremu na wybrane miejsce i stosować dermokosmetyk tak często, jak tylko wydaje się to konieczne. Można go stosować praktycznie na każdą partię ciała, w tym również smarować miejsca bardzo wrażliwe, jak powieki, czy inne części twarzy.

Ultra krem Cetaphil – jak działa?

Ultra krem Cetaphil został stworzony z myślą o wszystkich tych osobach, które zmagają się z suchą i wrażliwą skórą. Po wsmarowaniu dermokosmetyku od razu można zauważyć różnicę – skóra staje się bardziej gładka, nawilżona i nie ma podrażnień.

Ultra krem Cetaphil – najważniejsze składniki

Dobroczynne działanie kremu na skórę jest możliwe ze względu na unikalny kompleks ERC, który znajduje się w tym dermokosmetyku. Kluczowe składniki, które wchodzą w skład tego kompleksu, to PCA wiążący cząsteczki wody, masło Shea, olej makadamia, pantenol, a także silikony, których obecność zapewnia ochronę naturalnego płaszcza lipidowego naskórka.