Olfen żel skuteczny przy stłuczeniach oraz zwichnięciach

olfen żel

Olfen żel jest produktem miejscowo stosowanym na skórę. Dobrze radzi on sobie z bólem, opuchlizną oraz stanem zapalnym. Pomaga przy stłuczeniach oraz zwichnięciach. W składzie produktu znajduje się substancja czynna diklofenak sodowy, zaliczana jest ona do niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Produkt leczniczy do miejscowego stosowania

Olfen 100 stosuje się do pourazowych stanów zapalnych ścięgien oraz więzadeł. Polecany jest również w przypadku nadwyrężeń i stłuczeń, bólów pleców oraz choroby zwyrodnieniowej. Olfen żel opinie ma bardzo dobre, gdyż działa on natychmiastowo i w szybkim czasie przynosi ulgę. Produkt leczniczy stosować można przez dorosłych oraz dzieci powyżej 14 roku życia. Pomaga on przy schorzeniach: łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej oraz zapalenie okołostawowe.

Hydrożel do łagodzenia bólu oraz stanów zapalnych

olfen żel

W celu aplikacji produktu, nakłada się hydrożel na opuchnięte miejsce i następnie się go rozprowadza po powierzchni ciała. Nie wciera się go lecz delikatnie rozsmarowuje. Miejsce zmienione chorobowo smaruje się ilością od dwóch do czterech gram żelu. Olfen cena jest bardzo atrakcyjna, gdyż nie przekracza ona 15 złotych. Produkt jest wydajny i wystarcza na wiele razy oraz na duże powierzchnie ciała. Produkt olfen żel cena (https://www.apteka-familia.pl/olfen-zel-100-g.html) można w łatwy sposób nabyć w aptece internetowej. W ciągu 2-3 dni roboczych kurier może dostarczyć produkt pod same drzwi. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu na stanie w kolejce. W drodze podsumowania warto pamiętać, że olfen 100 cena jest bardzo przystępna. Produkt ten:

  • działa kojąco, łagodząco i chłodząco,
  • przynosi natychmiastową ulgę,
  • łagodzi stan zapalny i opuchliznę,
  • ma działanie przeciwbólowe,
  • pomaga przy stłuczeniach i zapaleniach ścięgien,
  • wykazuje właściwości przeciwzapalne.