Maseczki na twarz z jonami srebra – co warto wiedzieć?

ochronna maseczka z jonami srebra

Maseczki na twarz z jonami srebra są doskonałym wyborem dla osób z wrażliwą skórą. Na własnym bezpieczeństwie nigdy nie warto oszczędzać, dlatego też najlepszym wyborem są oryginalne maseczki ochronne na twarz od renomowanych producentów. Dzięki porządnej maseczce można znacząco ograniczyć ryzyko infekcji górnych dróg oddechowych.

Jakie zalety?

Oryginalne maseczki ochronne na twarz z jonami srebra są jałowe i co najważniejsze, utrzymują się nawet do 40 prań. Godne polecenia są przede wszystkim maseczki ochronne wykonane z bambusowej przędzy wiskozowej, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczny docisk w obrębie nosa, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest dopasować maseczkę do konkretnej twarzy. Dzianina maseczki wykonana jest zazwyczaj w splocie dwuprawym, dzięki czemu można liczyć na rewelacyjne filtrowanie powietrza.

Jakie właściwości ma bambusowa przędza wiskozowa?

Maseczki na twarz z jonami srebra z bambusowej przędzy wiskozowej są higroskopijne. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że skutecznie pochłaniają one kropelki wody, dzięki czemu są zdecydowanie bardziej efektywne niż bawełna. Na szczególną uwagę zasługują także właściwości termoregulacyjne, które wynikają z niesamowitych właściwości higroskopijnych samego bambusa. Bambusowa maseczka na twarz ochronna nie grzeje i nie chłodzi. W sezonie letnim doskonale odprowadza wilgoć i zapewnia niesamowite uczucie ochłody.