Kolorex forte stosowany do zwalczania grzybicy organizmu

Kolorex forte to suplement diety wspomagający organizm w walce z grzybicą. W składzie produktu znajdują się sproszkowane liście Pseudowintera colorata. Roślina ta w sposób szczególny wspiera układ immunologiczny do walki z wirusami, bakteriami i grzybami. W składzie suplementu dostępny jest także zielony anyż oraz witamina C w postaci kwasu L-askorbinowego.

W produkcie medycznym nie znajdują się żadne substancje pochodzenia zwierzęcego, jest to całkowicie wegański produkt. Nie ma w nim również glutenu.

Tabletki przeciwgrzybiczne o naturalnym składzie

Zielony anyż zawarty w produkcie forte kolorex https://www.aptekagalen.pl/kolorex-forte-30kaps, usuwa gazy, pomaga w prawidłowym trawieniu i reguluje perystaltykę jelit. Zapobiega również zaparciom oraz wspiera metabolizm. Pobudza trawienie i soki żołądkowe. Produkt ten odznacza się wysokim stopniem likwidowania infekcji.

Co ważne, niweluje on również nieprzyjemne objawy, które mogą być powodowane grzybem candida. Wspiera prawidłową mikroflorę jelitową.

Mirra oraz beta-glukan obecne w kapsułkach

W opakowaniu znajduje się 30 kapsułek powlekanych, których nie można rozgryzać ani przełamywać. Po spożyciu tabletki, konieczne jest spożycie od pół do jednej szklanki wody. 1 kapsułka zawiera dodatkowo mirrę w postaci 100 mg oraz beta-glukan w ilości 100 mg.

Rozpuszczalny błonnik pokarmowy pomaga usunąć resztki z układu trawiennego. Czyste jelita zapewniają sprawne działanie. Tabletki przeciwgrzybiczne wystarczają na 15 dni regularnej suplementacji. Hamują one rozprzestrzenianie się grzyba po całym organizmie.