Funkcjonalne ciśnieniomierze dla pacjentów

ciśnieniomierz nadgarstkowy

Ciśnieniomierz nadgarstkowy jest przydatnym akcesorium zarówno w placówkach medycznych jak i również w domowych warunkach. Charakteryzuje go przede wszystkim prostota obsługi, historia poprzednich pomiarów oraz kompaktowość. Zapewnia on dokładny i precyzyjny wynik. Za pomocą jednego przycisku można dokonać profesjonalnego pomiaru ciśnienia tętniczego.

Profesjonalny ciśnieniomierz na nadgarstek, który pomaga w weryfikowaniu stanu zdrowia

Ciśnieniomierz na nadgarstek posiada czytelny wyświetlacz cyfrowy, na którym pojawia się wynik, który można zróżnicować z ogólnie przyjętymi normami przez WHO. Cykliczne korzystanie ze sprzętu pomaga w wykryciu między innymi arytmii serca, niedociśnienia bądź nadciśnienia. Warto zaznaczyć również, że ciśnieniomierze nadgarstkowe wyposażone są w funkcję daty oraz godziny. Dodatkowo, oszczędzają one akumulator, gdyż wyłączają się po jednej minucie.

ciśnieniomierz nadgarstkowy

Nadgarstkowe akcesorium do mierzenia ciśnienia w domowych warunkach

Nadgarstkowy aparat do mierzenia ciśnienia wyposażony jest w wygodny mankiet, który dopasowuje się indywidualnie do każdego pacjenta. Wraz z zestawem do mierzenia oferowana jest instrukcja w polskim języku oraz twarde etui, które pozwala na swobodny transport urządzenia. Cechą szczególną sprzętu jest również wykrywanie wszelkich nieprawidłowości. Nadgarstkowe aparaty do mierzenia ciśnienia wyposażone są w funkcję wykrywania ruchu ciała.

Garść informacji o aparatach nadgarstkowych

Na czytelnym wyświetlaczu ciśnieniomierza nadgarstkowego można z łatwością wrócić do poprzednich pomiarów. Jest to bardzo przydatne w celu śledzenia swojego stanu zdrowia. Poprzednie wyniki można okazać lekarzowi podczas wizyty. Sprzęt ten można dopasować na każdy nadgarstek w obwodzie od 13,5 do nawet 19,5 centymetrów.