Działanie preparatu Solcoseryl

Jeśli chce się przyśpieszyć gojenie się ran zastosowanie preparatów mających właściwości regenerujące jest właściwym rozwiązaniem. Wybierać można w tym względzie bardzo różnie działające preparaty.
Sposób działania SOLCOSERYLU ŻEL sprawia, że jest to doskonały środek w pomocniczym leczeniu ran. Dodatkowo zastosować można go przy ranach wrzodziejących czy pierwszego stopnia czy drugiego stopnia oparzeniach. Oprócz leczenia ran można skutecznie realizować wspieranie procesu gojenia:
– skóry po siatkowym przeszczepie skóry
– skóry po przeszczepie z wykorzystaniem fragmentu skóry
– odleży
– zmian troficznych
– odmrożeń.

Preparaty zawierające dializat


Środki zawierające dializat z krwi cielęcej pozwalają zapewnić wyjątkowe efekty. Dotyczy to między innymi przyśpieszania przebiegu procesu podziału komórkowego. Posiadający taką substancję aktywną SOLCOSERYL ŻEL jest w stanie zapewnić usprawnienie procesów przemiany materii w komórkach. W ten sposób możliwe jest wspomaganie przebiegu procesów wysokoenergetycznych, co wpływa na właściwy rozwój komórek.

Forma preparatu


Stosowane do przyśpieszania procesu regenerowania preparaty mogą występować w bardzo różne formie. Obejmuje to między innymi formy płynne, które są podawane w formie dożylnej. Jednak środki do stosowania w domowych warunkach dostępne są w takiej formie, jak krem, pasta, maść czy żel. Poszczególne formy takich preparatów są odpowiednie dla różnych typów ran.