Zastosowanie CitroGrep

Pestki grejpfruta to bogate źródło cennych dla organizmu składników, ale najczęściej je wyrzucamy. Warto więc dowiedzieć się co zawierają i włączyć wyciąg z pestek do stałej diety.

Co to jest CitroGrep

To wyciąg z pestek grejpfruta zawierający duże ilości witaminy C i flawonoidów. Dzięki temu CitroGrep zwiększa odporność organizmu, działa antybakteryjnie, antywirusowo i przeciwgrzybiczo.
Tak szeroki zakres działania sprawia, że posiada bardzo szerokie zastosowanie, nie tylko wewnętrzne, ale także zewnętrzne.

Kiedy stosować CitroGrep krople?

Ze względu na dużą ilość witaminy C stosowanie kropli zalecane jest przede wszystkim w okresie infekcji górnych dróg oddechowych i grypy.
Witamina C bardzo dobrze uszczelnia naczynia krwionośne, co wpływa na wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego.

Flawonoidy zwalczają wolne rodniki uszkadzające komórki i przyśpieszające proces ich starzenia się i obumierania. Flawonoidy korzystnie wpływają na przemianę materii i oczyszczanie organizmu z toksyn. CitroGrep wspomaga odchudzanie i utrzymanie wagi na stałym poziomie.

Antybakteryjne i przeciwgrzybiczne właściwości wyciągu z pestek winogron wykorzystywane są do zwalczania infekcji jamy ustnej, usuwania kamienia nazębnego, przy krwawieniu dziąseł.

Zalecany jest także do pielęgnacji cery trądzikowej, potliwości stóp oraz włosów z łupieżem. Wystarczy dodać tylko parę kropel do szamponu lub mydła w płynie.

CitroGrep to produkt całkowicie naturalny, który stosowany zgodnie z zaleceniami nie ma żadnych środków ubocznych.