Czym jest waporyzacja?

Waporyzacja stała się w ostatnich latach bardzo popularnym procesem. Warto się dowiedzieć, na czym on polega, a także jakie są różnice pomiędzy nim, a tradycyjnym paleniem.

Czym jest waporyzacja?


Waporyzacja jest to proces bezdymnej inhalacji. Wykonuje się go przy użyciu takich urządzeń jak waporyzatory. Są w nim podgrzewane różnego rodzaju zioła do odpowiednich temperatur. Dzięki temu procesowi uwalniają się z nich wszelkiego rodzaju aktywne substancje, które mają bardzo korzystne właściwości.

Podczas tego wytwarzana jest również para wodna. Podczas waporyzacji nie występuje w żaden sposób proces spalania, dlatego jest to bardzo efektywne działanie. W wytwarzanej parze wodnej nie znajdują się żadne toksyczne substancje, które by mogły mieć niekorzystny wpływ.

Waporyzacja a palenie


Waporyzacja to proces, który bardzo różni się od tradycyjnego palenia. Podczas niej nie odbywa się proces spalania, co jest bardzo korzystnym działaniem. Wytwarzana jest natomiast para wodna, która jest wolna od wszelkiego rodzaju toksycznych substancji smolistych.

Podczas tego procesu nie powstaje popiół, a więc nie powstają również zabrudzenia. Dlatego jest to dużo bardziej efektywne działanie niż tradycyjne palenie.

Waporyzatory w wielu wariantach tylko na Konopnysklep.com.pl