Co warto wiedzieć na temat leku Ketonal Żel

Dobre leki przeciwbólowe są bardzo często poszukiwane przez pacjentów, którzy cierpią z powodu bólu uporczywego i często nawracającego. Jednym z najbardziej skutecznych leków jest Ketonal, który należy przyjmować pod nadzorem lekarza. W przypadku bólu miejscowego doskonale sprawdza się natomiast Ketonal Żel, do stosowania bezpośrednio na obolałe kończyny czy stawy.

Czym jest Ketonal Żel

Ketonal to skuteczny specyfik, który przyjmuje się miejscowo i zewnętrznie. Lek należy nanieść na obolałe miejsca na kręgosłupie czy barkach, kolanach lub łokciach. Po aplikacji leku należy bardzo dokładnie umyć dłonie. Ketonal wchłania się i miejscowo działa nie tylko przeciwbólowo, ale również przeciwzapalnie. Kto zatem lek usuwający nie tylko sam objaw bólu, ale działający również na jego przyczynę.

Dla kogo dedykowany jest Ketonal Żel

Ketonal w żelu to lek dla osób, które z powodu problemów z układem pokarmowym, muszą ograniczyć ilość przyjmowanych  doustnie leków. Ketonal żel nie podrażnia żołądka i wątroby, działa miejscowo, a zatem zdecydowanie szybciej i bardziej precyzyjnie. To właśnie te dwie cechy sprawiają, że po ten lek tak chętnie sięgają pacjenci, którzy szukają naprawdę skutecznych rozwiązań.